Психотерапевтичне лікування бронхіальної астми.

Бронхіальна астма є одним з найважчих терапевтичних захворювань.
При важкому перебігу бронхіальна астма може призвести не тільки до інвалідності, але й скорочення тривалості життя.
Сучасна фармакологія робить багато для полегшення долі таких хворих.
 Чому я кажу про полегшення долі? Справа в тому, що
маючи багаторічну практику лікування таких хворих,
переконався, що всі фармакологічні засоби лікування лише полегшують стан хворих, знімають напади астми, але не запобігають їх розвитку, тому бронхіальна астма має багаторічний хронічний перебіг.
Чому ж не вдається здобути перемогу над бронхіальною астмою? Для цього варто хоча б узагальних рисах зупинитися на тих патологічних процесах, які виникають під час астматичного нападу.
 
Будь-який напад астми виникає внаслідок потрапляння в організм алергену (речовини, що викликає з боку організму надмірну захисну реакцію увигляді алергічної реакції бронхіального дерева).
 
Типовими проявами алергічних реакцій є - набряк тканин, гіперемія, свербіж, спазм гладкомишкових волокон бронхів.
 
Крім місцевої алергічної реакції може виникати загальна алергічна реакція організму у вигляді підйому артеріального тиску, почастішання серцебиття, набряклості і сильного зуду всіх шкірних покривів.
 
При надмірній алергічній реакції виникає шоковий стан, що призводить до різкого зниження артеріального тиску й небезпеки летального результату. При розвитку алергічного процесу, в тому числі бронхіальної астми, можна виділити три рівні патологічного реагування організму:
 
низький рівень - місцева реакція конкретного органу
 
середній рівень - реакція систем організму (дихальної,
серцево - судинної, ендокринної та шкірної)

вищий рівень - реакція нервової системи, що запускає
реакції середнього і нижчого рівнів.
 
Переважна більшість лікарських препаратів діють на середній і нижчий рівень реагування організму, що призводить до блокування алергічної реакції, але недо зникнення її повністю, оскільки вищий (нервовий) рівень реагування залишається незадіяним у лікувальному процесі, адже саме реакція нервової системи визначає ступінь прояву алергічних захворювань і конкретно бронхіальної астми.
Якщо нервова система ослаблена і знаходиться в перехідному стані, то алергічна реакція буде розвиватися бурхливо, аж до алергічного шоку.
 Якщо ж нервова система буде більш врівноважена, то
й її реакції будуть більш стриманими і алергічні реакції менш вираженими. Якщо впливати на нервову систему в напрямку її зміцнення, заспокоєння, врівноваження і «специфічного переконання» нервової системи не реагувати на алерген, тоалергічної реакції взагалі не буде і хворий вилікуєтьсявід конкретної алергії.
 Такий вплив на організм не може надати жодні ліки.
 При всьому вищесказаному психотерапевтичний вплив має таку потужність і глибину, що не тільки може змусити організм не реагувати на алерген, але й поліпшити стан всіх систем організму, що беруть участь у розвитку алергії та бронхіальної астми (легеневої, серцево-судинної, ендокринної, імунної та сполучної систем).
 
Одним з важливих компонентів у лікуванні бронхіальної астми є зняття страху перед можливим нападом або страху смерті під час нападу самої бронхіальної астми. Відсутність страху, впевненість у своїх силах - це початковий крок до здоров'я, який може бути викликаний тільки психотерапевтичним впливом.
 Довіра до лікаря-психотерапевта, хороший людський
контакт, впевненість, що лікар не кине у важку хвилину - все це є тим «плечем», на яке може спертися хворий бронхіальною астмою. Надалі, як кажуть, «справа техніки», тобто таланту, лікарського мистецтва та досвіду лікаря.
 За мою багаторічну практику було вилікувано близько
30 хворих на бронхіальну астму, а могло б бути і більше, просто багато хворих і уявити не можуть, що існує таке ефективне лікування.
 
 

 

 

 

Відео-відгуки

__

__

__

__

Відгуки

Бронхіальна астма

Шановний Вікторе Федоровичу! Величезне Вам спасибі, що допомогли мені знову дихати вільно і спокійно. Я мучилася задишкою (астма) багато років і ось побачила Вас по телевізору і негайно прийшла до Вас. Зараз я відчуваю себе добре. Я здорова завдяки Вам. Нехай з кожним днем додається у Вас сила і енергія. Живіть довго, довго на радість і здоров'я багатьох людей, яких Ви вилікували, як і мене. Низький Вам уклін до землі і найдобріші побажання у Вашій нелегкій праці. Будьте щасливі і здорові. З повагою Дроздова. У Вас лікується мій чоловік (дідусь), він ще не закінчив лікування, але результати не змушують себе чекати, все йде на краще. Будемо сподіватися, що і йому Ви допоможете в одужанні. Ми захоплюємося Вашим вмінням допомогти повернутися до життя без ліків. Доброго Вам здоров'я! Дроздови. м.Одеса. До побачення. Удачі! Віктор Федорович. 28.09.1998,

Бронхіальна астма

Шановний Вікторе Федоровичу! Я, Наумчак Наталія Миколаївна, хочу висловити велику, величезну подяку вам, за те що Ви врятували мене від безодні, на краю якої я стояла. Хочу побажати Вам удачі у вашій благородній нелегкій справі. Нехай Бог береже Вас і вашу родину. Довгих років життя. У травні 2001 р. в медучилищі, складаючи іспити, я несподівано захворіла все почалося з першіння в горлі, кашлю, задухи, нежитю, загального нездужання, підвищення температури до 37,5. Після проходження обстеження та поліклініці № 9 дільнична терапевт Чехуліна А.В. поставила діагноз: Хронічний обструктивний бронхіт з астматичним компонентом, запалення легенів. Лікувала мене 3 видами антибіотиків, купою ліків, уколів, але лікування не давало жодного полегшення, з кожним днем мені ставало все гірше і гірше. Внаслідок чого вона боялася смертності на дільниці, вмила руки порадивши звернутися до більш досвідченого лікаря пульмонолога.

Ми звернулися в Лікарню Водників до пуль-ного відділення, коли зав-ча побачила мене і мої аналізи, висновки. Вона сказала, що я не доживу до завтра. Не хотіла нас приймати відділення, але після сплати внеску на благодійність вона змінилася в особі і змінила гнів на милість. Всю ніч до мене в палату один за одним приходили лікарі анестезіологи, реаніматологи, пульмонологи та ін., загалом боячись, що я помру у них у відділенні і зіпсую показники статистики. Мене посадили на гормони: преднізолон в/в, інгалятор - сальметерол, кололи в/м два види антибіотика і багато інших ліків, плюс сувора дієта без червоних фруктів, овочів, цитрусових, шоколаду, кислого, гострого, солоного. В результаті зняли напад задухи і мені стало трохи краще, але я все ще кашляла вдень і вночі ходила з великими труднощами, думала, що мені буде краще, але я помилилася.

Дізнавшись, що у відділення поклали крутого хворого з відкритою формою туберкульозу, про що мені доповіла хороша людина - санітарка, я швидко виписалася доліковуватися додому з діагнозом: Хронічний бронхіт з астматичним компонентом. Початкова стадія астми, алергія. Мій лікар порекомендувала пройти лікування в соляній кімнаті в Лермонтовському санаторії. Приїхавши туди, я побачила кімнату в підвалі без вікон, на стінах висіли плити дсп, до яких були прикріплені кристали солі, сирі кути, на підлозі на підносах була посипана звичайна кам'яна сіль, уздовж стін стояли стільці з іншої кімнатушки виходила труба по якій м/с подавала вологий як пар повітря - зі старого апарату для інгаляції який давно потрібно списати на звалище. На додачу, вся ця «лікувальна кімната» зачинялася на герметичні двері як військовий кунг. Бачачи всю цю пишність, я прийшла в жах: як можна так лікувати людей в сирому підвалі, називаючи це «соляною кімнатою»?

Мені стало душно, і я поспішала швидше побачити біле світло після підземелля. Ось так закінчилося моє лікування в санаторії. Вдома почалося кромешне пекло: у мене випадало волосся, я сильно схудла, перестала виходити на вулицю, їсти, дивитися телевізор, читати літературу, радіти життю. Я лежала в темряві, кашляла і задихалася, ненавидячи весь світ. Приступи задухи були такими сильними, що я втрачала свідомість і прощалася з мамою, думала що я помру. Але Бог допоміг нам скеровувати нас у потрібне русло. І моя мама побачила телепередачу де розповідали про від астми за методом Віктора Федоровича Чиянова. Мама подзвонила, розповіла нашу біду, попросила допомогти, не знаючи що їй робити. Доктор сказав: везіть до мене, я прийму вас без черги. Віктор Федорович вислухав нас уважно і взявся за лікування.

На першому сеансі мені стало легше дихати, я заснула, бачила різнокольорових метеликів на зеленому лугу, я бігала, намагалася їх зловити, мені було так добре, що я не хотіла прокидатися. Продовжуючи лікування, поступово знижуючи дозу інгалятора, після 3-го сеансу я більше не користувалася ним і була щаслива. З кожним днем мені ставало краще і краще, я стала добре ходит,и не зупиняючись на кожному кроці, про напади задухи забула, кашель більше не мучив, повернувся сон, почали рости волосся, з'явився апетит, змінився колір обличчя. Пройшовши 25 сеансів лікування, я почала радіти життю, повному світлу і радості. Дякую Богові, що він привів мене до Цілителя лікаря Чиянов В.Ф. - великого таланту унікальної методики лікування. Ви просто Диво! Вам немає рівних. Величезне дякую!
PS. Я звертаюся до людей, які страждають на приступи задухи - астму, алергію. Звертайтеся з упевненістю і надією до цілителя Віктора Федоровича, і він врятує вас від хвороби і ви забудете про напади, інгалятори. У вас почнеться нове, світле життя... З повагою, Наумчак Н.М. Вересень 2001 р. Одеса вул. Космонавтові 6 к.5 м.

Бронхіальна астма

Моя дочка, Кучерява Оксана, хворіла з 1.5 років на бронхіальну астму. Спочатку рідко, потім практично щотижня у неї були важкі приступи задухи. Етіологію захворювання педіатри визначити не могли, пропонували лікування гормонами. У травні 1995 року (дитині 3,5 роки) я звернулася до лікаря Чиянова. Пройшли 20 сеансів. Ось уже 2,5 місяці немає жодного нападу. Лікар повернув нас до життя. Спасибі велике! м. Одеса ул.10 квітня д.4 кв.2. 07.08.1995,

Бронхіальна астма

Я звернувся до лікаря із захворюванням астми бронхів, була задуха, особливо вночі, після прийняття лікування відчув гарного полегшення і гарного настрою. Так, що дуже велике спасибі за надану поміч. Бажаю надалі хороших успіхів у наданні допомоги людям. м. Ізмаїл 20.02.1992, 

Зворотній зв'язок