Методика самостоятельного восстановления речи.

Представлена Вам методика є оригінальною особистою розробкою, яка створювалася протягом багатьох років. 

Вона дозволяє цілеспрямовано працювати над своєю вимовою, однак це дуже тривалий шлях і людині, яка вирішила самостійно відновлювати мову, треба налаштуватися на багаторічну роботу. 

 

Свого часу цей шлях пройшов і я сам. 

 

Однак є і простіше рішення: приїхати до мене на лікування і вже через місяць говорити добре. І все ж, тим хто вирішив йти цим шляхом, хочу повідомити, що під час тренування можуть виникнути різні нюанси, щоб вирішити їх, Вам доведеться звертатися до мене по допомогу.

 

 Удачі Вам на цьому шляху! 1. Формування психологічного настрою.

 2. Методика мовного тренінгу. 

3. Метод релаксації. Формування психологічного настрою. 

 

Мета: Вироблення стану неприйняття хвороби. 

Вироблення почуття впевненості у своїх силах. 

Вироблення настрою на тривалу і наполегливу роботу з відновлення своєї мови.

 

Методи: Створення формули навіювання і його використання. Уявлення образу людини, яка добре говорить. Для цього треба уявити, як має виглядати ця людина. Уявити манеру її мовлення. Для цього можна використовувати вподобаний образ героя літератури, художнього фільму або реальної історичної особистості минулого або сьогодення. Цей герой доповість володіти заданою характеристикою мови, яку ми намагаємося в собі створити. Вона повинна бути плавною, неквапною, впевненою і спокійною. Уявити ,як би повівся цей герой в тій чи іншій складній або екстремальній ситуації, яка є важкопереносимою для хворого. Робота над собою в сонному стані.

 

  

При  засинанні уявлення себе вже дужою,

, впевненою і добре розмовляючою людиною, а потім проговорювання власної формули навіювання. При пробудженні робиться те ж саме. Методика мовного тренінгу. · Спів = 15-20 хв. · Озвучування літер алфавіту. · Повторення коротких речень = 15 хв. · Плавне читання (на розспів) = 30 хв. · Відповіді на запитання щодо прочитаного матеріалу = 15-20 хв. · Робота з картинами (фотографіями): просять хворого спочатку розповісти, що він бачить, потім висловити своє судження з приводу фотографії. Після чого просимо розповісти якийсь сюжет або розповідь на підставі картини або фотографії. 

Метод релаксації.

Для релаксації м'язів тіла і особливо обличчя можна використовувати йогівські асани, дихальні вправи, релаксаційні асани, виконувані в кінці комплексу вправ. Можна використовувати комплекс вправ тайцзі. Заняття айкідо. Мінімальний час мовного тренінгу 1 годину на день.

 

Інші статті