Тяжка алергія у дитини.

За часів моєї роботи у м. Білгород-Дністровському до мене звернулася мама дитини з проханням допомогти вилікувати її дівчинку від бронхіальної астми та алергії. Не маючи досвіду роботи з такого роду патологією, я все ж таки вирішив спробувати свої сили, тому що вірив, що психотерапевтичне лікування має великий прихований потенціал і треба дерзати, наполегливо працювати і розвивати свої здібності в цьому напрямку. Взагалі той період моєї роботи був наповнений вірою у свої сили, бажанням допомогти і ентузіазмом першовідкривача. Цей ентузіазм виник не на голому місці, а був пов'язаний з тим, що багато психотерапевтичних прийомів та способів лікування, яким мене вчили на курсах підвищення кваліфікації і ті, що я вичитував у спеціальній літературі, присвяченій психотерапевтичному лікуванню, в реальній ситуації часто не спрацьовували і доводилося самому імпровізувати та шукати власні підходи до хворих, з яких надалі складалися нові методи психотерапевтичного лікування. Цей випадок і став основою побудови методу лікування харчової алергії та бронхіальної астми.

Коли жінка привела свою дитину, то я побачив худу, бліду дівчинку 6 років. З розповіді матері випливало, що дівчинка з раннього віку страждала на шкірний діатез, який поступово переріс у харчову алергію та бронхіальну астму, на яку вона хворіла з 2 років. Кількість нестерпних харчових продуктів було понад тридцять. Якщо якийсь харчовий продукт дівчинка з'їдала, то через годину чи дві години з'являвся висип на шкірі, що супроводжується свербінням, крім цього розвивався напад бронхіальної астми і дитину відвозили до лікарні, де доводилося робити крапельниці. Щоб витримати висип, дівчинка роздирала, і як наслідок цього утворювалися кірки на шкірі.

Харчування її складалося переважно з каш, приготовлених на воді. Внаслідок цього дівчинка фізично розвивалася слабо і часто хворіла на простудні захворювання, особливо в холодну пору року.

Лікування моє складалося з гіпнотичного впливу, навіювання та психорезонансної терапії. Кожні два дні доводилося усувати алергічну реакцію на один із харчових алергенів. Таким чином, лікування тривало близько двох місяців, що вимагало великого терпіння та наполегливості. Проте, вже перші сеанси, які я проводив, показали хороші результати, дівчинка потроху розширювала свою дієту, покращувалося її фізичне самопочуття і напади астми ставали рідше. Зрештою мені вдалося вилікувати дівчинку від бронхіальної астми, на яку вона хворіла чотири роки і харчової алергії. Нарешті дитина вперше у своєму житті змогла повноцінно дихати і без побоювання вживати такі звичні всім дітям фрукти, цукерки та шоколад. Звичайно, мама дитини була нескінченно щаслива та вдячна. Ну, а я окрім морального задоволення, отримав безцінний досвід лікування алергії, бронхіальної астми

 

PS: Мама дівчинки розповіла, що ще до звернення до мене вона пробувала лікувати дитину різними методами – окрім лікарської терапії вона лікувалася диханням за Бутейком та фізкультурою за Толкачовим, але позитивних результатів не було.

 

 

Відео-відгуки

Відгуки

Зворотній зв'язок