Другий подих серцю.

Наше серце працює безвідмовно протягом багатьох років нашої життя, переносячи численні стреси, викликані складними життєвими ситуаціями та фізичними перевантаження. Серце також піддається впливу таких шкідливих факторів, як зловживання алкоголем, курінням та неправильним харчуванням. Найважливішим фактором, що знижує якість роботи серця є гіподинамія. Сукупність усіх цих факторів надає потужну руйнівну дію на серцевий м'яз, наводячи її в хворобливий стан і викликаючи такі грізні захворювання як ішемічна хвороба, порушення ритму, інфаркт та серцева недостатність. Все це знижує якість та тривалість життя людини. Спроби вилікувати патологію серця, що виникла, за допомогою медикаментозних засобів та хірургічних операцій дають лише тимчасовий успіх, не змінюючи по суті якісного стани серцевого м'яза. А пересаджене серце старіє (зношується) набагато швидше, ніж власне, а середня тривалість життя з пересадженим серцем становить 10 років.

 

Лікарем-психотерапевтом Чияновим В. Ф. створено нову методику лікування захворювань серця, яка називається " пульсова терапія". За допомогою цього методу можна зупинити "знос" серця, блокуючи вплив шкідливих факторів на судини серця і саму серцевий м'яз. Завдяки цій методиці можливо "наповнити" серце новою свіжою "життєвою силою", що дозволяє заново" перезапустити роботу серцевого м'яза і продовжити на багато років роботу власного серця. Досвід лікування "Серцевих" хворих показує, що можна повернути в нормальний стан хворих на виражену серцеву недостатністю і навіть зникають рубцеві зміни після перенесених мікроінфарктів.

 

Суть "пульсової терапії" полягає у передачі накопиченої лікарем-психотерапевтом власної "життєвої" сили пацієнтові через судини безпосередньо у серці. Передача здійснюється за допомогою вольового зусилля лікаря-донора "життєвої" сили.

Найчастіше вже після кількох сеансів " пульсової терапії" пацієнти відзначають поліпшення самопочуття. Якщо "пульсову терапію" доповнити такими методами як гіпнотерапія, "психорезонансна терапія", біоенергетична терапія, то ефект буде ще більш вираженим.

 

Метод "пульсової терапії" може використовуватись з профілактичною метою попередження "зносу" серця в осіб, які працюють у стесових умовах, надмірному фізичному навантаженні та за інших шкідливих факторів.

 

 

 

 

 

Відео-відгуки

Відгуки

Зворотній зв'язок