Чиянов Виктор Федорович - ваш врач психотерапевт

Сегодня Чиянов Виктор Фёдорович является одним из самых квалифицированных, и поэтому востребованным практикующим врачом-психотерапевтом.

Необходимых результатов работы ему помогает достигать специально разработанная авторская методика лечения. На сегодняшний день десятки тысяч пациентов благодаря ей смогли избавиться от недугов и получать полное наслаждение от жизни.

Применяемый метод лечения особенно эффективен при таких видах заболеваний:

Статьи

Отзывы

Отзыв о лечении последствий черепно-мозговой травмы.

Наш син Василь отримав черепно-мозкову травму в результаті аварії в 1993 р. У нього порушилася нервова система і розвинулася хвороба енурез. Куди ми тільки не зверталися, ніхто нам допомогти не міг. Ми звернулися до Віктора Федоровича, він нас дуже сердечно прийняв. Після 15 сеансів почалося одужання. Минув тиждень, і ми як на світ народилися. За цілий тиждень випадків хвороби не було, нормалізувалася нервова система. Щиро дякуємо цій золотій людині. Нехай у нього ніколи не болять руки. Щастя, здоров'я йому на багато літа. 11.07.1994, 16:50 02.06.2014,

Заикание
Уважаемый Виктор Федорович! Я очень благодарна за свою внучку. Она заикалась с 4-х лет, и благодаря Вам, сейчас ей намного лучше. Она стала намного спокойнее и я верю, что ей будет еще лучше. Пусть Вам Бог помогает! Всего Вам наилучшего в Вашей работе! Большое спасибо. Пациентка Бедная Алина Алескеевна. Одесская обл. г. Южный. 14. 01. 2000 г.
Отзывы о лечении неврозов.

Большое спасибо Виктору Федоровичу за внука! Ему 10 лет, в 7 лет умер отец, мать стала выпивать и оскорблять ребенка. Внук приехал ко мне в конце 1 класса. Его хотели оставить на второй год в первом классе. Пришлось много позаниматься, чтобы перейти во второй класс. При этом мальчик был вспыльчив, не находил общий язык с одноклассниками и учителями, ко всему безразличен, очень агрессивен и с повышенным внутричерепным давлением. О Чиянове я узнала по ТВ, когда внук учился уже в 4 классе. После занятий внук стал спокойным, более усидчивым, стал участвовать в школьных мероприятиях. Причем сам изъявлял желание участвовать. Даже просил, чтобы его взяли. Стали очень редкими головные боли. Времени занятий прошло еще мало, но оценки в школе немного улучшились. Как он сам говорит – стал лучше запоминать материал. Спасибо за врачебную и душевную помощь Виктору Федоровичу! 

Исцеление слабоумия (деменции).

Арестов Олександр Володимирович, 54 роки.
Поставлено діагноз - деменція (хвороба Альцгеймера). Працював водієм у банку. Протягом деякого часу були напружені стосунки з керівником. Перші проблеми та хвороби почалися в 50 років. Почалося з того, що забував де поклав ключі, телефон, але на це ніхто сильно і не зважав. Одного разу поїхав у відрядження по роботі в знайомий напрямок, залишив машину на стоянці, потім не міг зорієнтуватися і знайти це місце. Коли звільнили з роботи, як це модно сьогодні, не маючи на це причини, він сильно переживав. Ночами практично не міг спати. Тоді ми звернулися до лікаря-невропатолога, нас поклали в обласну лікарню на обстеження. Під час обстеження поставили діагноз - атеросклероз судин головного мозку. Також ми пішли паралельно обстеження в «Одрексі» - діагноз підтвердився і ми почали лікування в цьому напрямку: приймали «Мему», «Альмер», «Розад» протягом довгого часу, але результатів не було, хвороба прогресувала.
Почалися порушення когнітивні, ходьба стала невпевненою - він похитувався і ми звернулися до клініки неврозів, коли він пройшов курс лікування - ходіння відновилося, але він почав спілкуватися з дзеркальним своїм відображенням, бачачи когось, але не себе, сталося роздвоєння особистості. Після цього ми знову пройшли обстеження судин головного мозку. При повторному обстеженні, результат був 20-30% засмічення судин, МРТ показало рідину в головному мозку і нам сказали, що потрібно звернутися до нейрохірурга. Ми поїхали до Києва на консультацію. Нейрохірург нам пояснив, що якщо навіть зробимо операцію проблему не усунемо, причина не в цьому. Після Києва ми звернулися до нейрохірурга на Слобідці в Одесі Гуменюк Н.А. Вона нас обстежила і сказала, що у нас є надія трохи призупинити процес і порадила звернутися до психіатра, який може підібрати препарати.
Ми консультувалися у психіатра на Тінистій, 6, де він сказав, що у нас недоумство і направив до лікаря з цього напрямку. При обстеженні було встановлено 50% втрати пам'яті, почали приймати «Мікросон», «Кетилент реторд», приймали 3 місяці, розмова з самим собою не проходила, стала з'являтися агресія по відношенню до близьких, весь непотріб з вулиці затягувався в будинок, з шухляд все витягувалося і ховалося під подушку і т. д. Потім ми звернулися до психіатра на Канатній, призначено було лікування, також за новим почали приймати препарати - але поліпшення не було. Невропатолог з Канатної порадив і дав напрямок, щоб ми пройшли обстеження на інфекції, які могли бути причиною такого стану мозку.
Після виявлення інфекцій токсоплазмоз, герпес та інших інфекцій ми звернулися до інфекціоніста, де отримали направлення на більш глибоке обстеження інфекцій, які - був виявлений герпес тип 6. Пройшли курс лікування в тому напрямку, але змін ніяких не було. Руки опустилися, ми не знали, в які ворота стукати. Прочитавши багато статей в Інтернеті про цю хворобу, я зрозуміла, що вона не лікується і що робити далі не знали, як жити, в клініку здавати категорично відмовилася і як допомогти ми не знали. Одного разу, прибираючи в будинку, не пам'ятаю на якому каналі, я побачила на екрані Чиянова В. Ф., який розповідав про свої методи лікування.
У мене з'явилася маленька надія боротися далі за здоров'я свого чоловіка. Загалом це була остання моя надія, тому що куди далі звертатися я не знала. Коли ми пішли до Чиянова В. Ф. на консультацію, у мене з'явилася надія і я йому повірила і, напевно, не дарма моя внутрішня інтуїція підказувала, що я відкрила потрібні двері. Ми почали проходити курс лікування, після 7-го сеансу у нас почалися зміни - він перестав розмовляти і бачити когось, вночі став спати.
З кожним сеансом у нас йшли поліпшення - почав повертатися до життя: з'явилося бажання щось робити, став доглядати за собою, вести якийсь діалог змістовний, відновлюється пам'ять. Ми розуміємо, що з таким діагнозом зміни практично неможливі, але у нас сталося диво і ми вирвалися з цього кола і сподіваємося, що з допомогою Віктора Федоровича ми здолаємо цю хворобу. Я вдячна і низько вклоняюся перед цією людиною, лікарем від бога. Дружина пацієнта Алла. Одеська обл. с. Нерубайське вул. Пастера 14 а. 17.12.2019 р

Видео-отзывы

__

__

__

__

Обратная связь