Отзывы о лечении кривошеи.

Все методики

Отзывы (1)
МультиВход
Котюжан Елена.

Хочу висловити подяку Віктору Федоровичу за те, що допоміг нам подолати недуги. Мій син (вік 8 років) дуже довго заїкувався. Спробували усунути проблему медикаментозно - не допомогло. Тільки-но дізналися, що у нас в Одесі є лікар, який усуває цей дефект, одразу ж звернулися до нього. Після закінчення приблизно 5-денного курсу лікування помітили поліпшення мовлення, зникла нервозність у дитини, відзначалася позитивна динаміка процесу навчання в школі. Дитина навіть стала більш відповідальною і серйозною .
Тепер трохи про мою проблему. Мені 42 роки, протягом 7 останніх років я відчувала величезний дискомфорт в області шиї (наслідок епідуральної анестезії при кесаревому розтині). Лікарі мені поставили діагноз - кривошия і почали посилено мене лікувати препаратами, такими як гідазепам, акінетон, лівдопа, від яких дискомфорт у шиї тільки посилювався. Після цього я вирішила кинути прийом препаратів і залишити все як є. Я вже змирилася з таким станом.
Потім дізналася про Віктора Федоровича і вирішила спробувати його методику. Пройшла курс лікування і відчула значне полегшення. Дякую Віктору Федоровичу за допомогу нам Котюжан Олена. Одеса. 095 628 74 07 24.04. 2020.

04.05.2020, 08:38

Заказать обратный звонок:

Ваше имя:
Ваш телефон: