Деменція - набута недоумство (Хвороба Альцгеймера)

Деменція - набуте недоумство (Хвороба Альцгеймера).

 

При деменції відзначається зниження інтелекту, головним чином рахунок втрати пам'яті, до цього приєднуються втрата критики до своїх висловлювань і дій, емоційно-вольові порушення, порушується здатність опановувати новими знаннями при втраті старих знань та практичних навичок. До перелічених розладів можуть приєднуватися марення, галюцинації з відповідною поведінкою.

 

Патогенез хвороби Альцгеймера.

 

Хвороба Альцгеймера виникає внаслідок накопичення білків у клітинах та міжклітинному просторі. Білки утворюють бляшки (бета-амілоїду), які розташовуючись між нервовими клітинами блокують зв'язок між ними.

 

Інший тау-білок (підтримує каркас нервових клітин) видозмінюється, стає токсичним і також утворює клубки, що призводить до руйнування нейронів. Всі ці явища призводять до атрофії певних ділянок кори головного мозку.

 

Хвороба Альцгеймера частіше з'являється у людей старше 65-ти років, проте може бути більш ранньому віці. Перші розлади - це патологія короткочасної пам'яті, тобто людина забуває одержану нещодавно інформацію, і водночас без труднощів відтворює дані, що стосуютьсяминулому. Потім і довготривала пам'ять засмучується.

 

Передіменниця.

 

Перші ознаки виявляютьсяза кілька років до появи основних симптомів. Ця стадія захворювання називається передеменцією. Насамперед, це розлад короткострокової пам'яті та складнощі при засвоєнні нової інформації. Додатковими симптомами може стати неможливість зосередитись, планувати свою діяльність, порушенняабстрактного та логічного мислення, забування значень деяких слів.

 

Рання деменція.

 

Зниження пам'яті прогресує, з'являється агнозія – порушення різних видів сприйняття (тактильного, зорового, слухового). Часто відзначається порушення мови, сприйняття, виконавчих та рухових функцій. Нова інформація забувається швидше, ніж стара. Словниковий запас скорочується, знижується швидкість мови, може порушитися координація рухів, ускладнюючи виконання повсякденних побутових процесів.

 

Помірна деменція.

 

Переліченісимптоми посилюються,більше порушується координація рухів, втрачаються навички читання та письма. Пацієнт виконує елементарні побутові функції (одягатися, виконувати гігієнічні процедури), але згодом і ці навички губляться. Починає порушуватися довготривала пам'ять, з'являються поведінкові відхилення (плаксивість, дратівливість, агресія, може виникнути бродяжництво).

 

Тяжка деменція.

 

У цей період хворий повністю залежить від сторонньої допомоги, його мова складається з уривчастих фраз, словниковий запас зводиться до мінімуму. Хворий перебуває в стані апатії, м'язова маса виснажується, він повністю потребує сторонньої допомоги, аж до їди. Нерухомість часто викликає пневмонію та пролежневі виразки, що і стає причиною смерті. Більшість хворих із деменцією закінчують свій життєвий шлях у спеціальних відділеннях психіатричних лікарень чи спеціальних приватних пансіонатах.

 

Ось така складається безрадісна перспектива для тих, кого торкнеться деменція. Однак, завдяки моїм практичним роботам з хворими на деменцію (хвороба Альцгеймера) відкривається обнадійлива перспектива позбавлення цього захворювання.

 

Практичні результати застосування методів лікування доктора Чиянова В. Ф. при хворобі Альцгеймера

 

Чудесне зцілення.

 

Вперше я спробував надати допомогу хворій на хворобу Альцгеймера приблизно більше 30 років тому, працюючи у міській лікарні міста Білгород-Дністровського. До мене звернулася медсестра цієї лікарні з проханням допомогти в лікуванні її матері, яка страждає на недоумство.

 

Вона повідомила, що її мама хворіє вже півроку. Усі застосовувані лікувальні заходи успіху не принесли (лікувалась спочатку в терапевтичному відділенні, а потім неврологічному). За її словами, мама не впізнає близьких, а близьких бачить людей, яких знала багато років тому в молодості, не орієнтується в місці та в часі, практично не стежить за собою, вночі не спить, блукає вдома, вдень може спати.

 

Прийшовши до неї додому я виявив її сплячою, виміряв тиск, якийсь час визначав характер пульсу, і йшов сказав, що я подумаю, як її лікувати і завтра, щоб вона зайшла за мною.Але медсестра ні завтра, ні післязавтра до мене не приходила. Випадково її зустрів у місті, запитав про самопочуття її матері, на що вона відповіла: "Дякую! Все в порядку!" Подальший розпитування з'ясував, що після того, як я пішов, її мати проспала три доби і встала з ліжка абсолютно здоровим людиною, без ознак психічних відхилень. Мабуть, якби я її випадково не зустрів, то й не дізнався про таке вражаючий результат.

 

Важка робота.

 

" Чудові зцілення" - це раптове несподіване одужання від тяжкого захворювання при мінімальному зусиллі лікаря чи цілителя. Ці випадки, що вкрай рідко зустрічаються, говорять про те, що лікування від невиліковних захворювань можливе. Але між таким поодиноким випадком лікування хворого і спеціально розробленою методикою лікування важкого захворювання величезна прірва, яка заповнюється з часом спостереженням, досвідом і все зростаючими особистими якостями лікаря-психотерапевта. Адже без особистісного зростання і внаслідок цього посилення лікувальних якостей лікаря неможливо подолати захворювання.

 

Наступний пацієнт із хворобою Альцгеймера з'явився у мене через 30 років. На той час я вже створив власні невербальні методики лікування багатьох захворювань, як психологічних, і тілесних. Коли з'явився другий хворий на хворобу Альцгеймера, я вирішив застосувати ці методики лікування (пульсова терапія, психорезонансна, ментальна терапія). Такий підхід показав себе дуже ефективним у лікуванні недоумства..

 

На прийом прийшла дружина хворого на хворобу Альцгеймера, повідомила, що він хворий близько 5 років.

Перші симптоми захворювання виявлялися у легкій забудькуватості, неуважності та розсіяності. З часом розлади пам'яті стали очевидними і серйозними, став погано орієнтуватися в просторі та часу, несподівано міг кудись піти тинятися, виносив з дому речі на вулицю, міг непотрібні речі ховати в ліжку або у своїй кімнаті, пильно стежив, щоб їх ніхто не чіпав. Страждав безсонням - на добу міг заснути на годину чи дві короткими уривками, якщо сильно втомлювався. Відзначалася невпевненість та депресивний настрій. За ці 5 років хворого дивилися та лікували у багатьох поліклініках таклініках невропатологи та психіатри. Під час відвідування однієї з приватних клінік після застосування якогось газу, який давали пацієнтові дихати через маску, з'явилися нові симптоми. Хворий став розглядати себе у дзеркалах, а потім став і розмовляти зі своїм відображенням, але не як із самим собою, а як із кимось чужим, з'явилася агресивність, недовірливе ставлення поширювалося на близьких. Пацієнт за фахом водій, але став прогресивним втрачати професійні навички, також став менш охайним, втрачаючи навички самообслуговування. За порадою однієї знайомої його дружина звернулася до мене по допомогу. Знаючи з яким важким психічним розладом доводитьсяпрацювати, я їй пообіцяв застосувати всі свої навички та здібності.

 

Через кілька сеансів у хворого відновився сон, і спав він не лише вночі, а ще та вдень. Надалі з бажанням приходив на лікування (раніше дружині доводилося його вмовляти), зникла агресія, з'явився позитивний настрій. Ще через кілька сеансів перестав розмовляти із дзеркалами та виносити речі з дому. Згодом став виявляти інтерес до оточення, став цікавитися онуками, знайомими, з'явилося бажання поїхати до батьків у гості. Одного разу зустріли з дружиною знайому, яку не бачили 20 років, так він її дізнався, а дружина ні. Якщо мова до лікування була майже шепітною та невиразною, то згодом почав говорити осмислено і чітко ладу. пропозиції. Став читати Біблію та дивитися телевізор. Ще через деякий час з'явилося почуття гумору.Наприкінці лікування став виявляти бажання покращити сімейні стосунки. Став згадувати свої навички водія ( коли дружина веде машину, підказував у якій ситуації як їй треба керувати). Практично основні важкі прояви хвороби Альцгеймера зникли. Домовились через 2 місяці пройти повторний курс лікування для закріплення та покращення досягнутих результатів. Усього пацієнту було проведено 25 сеансів.

 

Якщо першу пацієнтку вилікували майже випадково (чудесне зцілення), то втричі пацієнт

лікувався вже за заздалегідь розробленими методиками, які показали свою ефективність і при інших захворюваннях. Там, де було виліковано двоє хворих, може бути виліковано і третього.

Таким чином, створювалися практично всі мої методи лікування..

 

 

Відео-відгуки

Відгуки

Хвороба Альцгеймера

Арестов Олександр Володимирович, 54 роки.Поставлено діагноз - деменція (хвороба Альцгеймера). Працював водієм у банку. Протягом деякого часу були напружені стосунки з керівником. Перші проблеми та хвороби почалися в 50 років. Почалося з того, що забував де поклав ключі, телефон, але на це ніхто сильно і не зважав. Одного разу поїхав у відрядження по роботі в знайомий напрямок, залишив машину на стоянці, потім не міг зорієнтуватися і знайти це місце. Коли звільнили з роботи, як це модно сьогодні, не маючи на це причини, він сильно переживав. Ночами практично не міг спати. Тоді ми звернулися до лікаря-невропатолога, нас поклали в обласну лікарню на обстеження. Під час обстеження поставили діагноз - атеросклероз судин головного мозку. Також ми пішли паралельно обстеження в «Одрексі» - діагноз підтвердився і ми почали лікування в цьому напрямку: приймали «Мему», «Альмер», «Розад» протягом довгого часу, але результатів не було, хвороба прогресувала. Почалися порушення когнітивні, ходьба стала невпевненою - він похитувався і ми звернулися до клініки неврозів, коли він пройшов курс лікування - ходіння відновилося, але він почав спілкуватися з дзеркальним своїм відображенням, бачачи когось, але не себе, сталося роздвоєння особистості. Після цього ми знову пройшли обстеження судин головного мозку. При повторному обстеженні, результат був 20-30% засмічення судин, МРТ показало рідину в головному мозку і нам сказали, що потрібно звернутися до нейрохірурга. Ми поїхали до Києва на консультацію. Нейрохірург нам пояснив, що якщо навіть зробимо операцію проблему не усунемо, причина не в цьому. Після Києва ми звернулися до нейрохірурга на Слобідці в Одесі Гуменюк Н.А. Вона нас обстежила і сказала, що у нас є надія трохи призупинити процес і порадила звернутися до психіатра, який може підібрати препарати. Ми консультувалися у психіатра на Тінистій, 6, де він сказав, що у нас недоумство і направив до лікаря з цього напрямку. При обстеженні було встановлено 50% втрати пам'яті, почали приймати «Мікросон», «Кетилент реторд», приймали 3 місяці, розмова з самим собою не проходила, стала з'являтися агресія по відношенню до близьких, весь непотріб з вулиці затягувався в будинок, з шухляд все витягувалося і ховалося під подушку і т. д. Потім ми звернулися до психіатра на Канатній, призначено було лікування, також за новим почали приймати препарати - але поліпшення не було. Невропатолог з Канатної порадив і дав напрямок, щоб ми пройшли обстеження на інфекції, які могли бути причиною такого стану мозку. Після виявлення інфекцій токсоплазмоз, герпес та інших інфекцій ми звернулися до інфекціоніста, де отримали направлення на більш глибоке обстеження інфекцій, які - був виявлений герпес тип 6. Пройшли курс лікування в тому напрямку, але змін ніяких не було. Руки опустилися, ми не знали, в які ворота стукати. Прочитавши багато статей в Інтернеті про цю хворобу, я зрозуміла, що вона не лікується і що робити далі не знали, як жити, в клініку здавати категорично відмовилася і як допомогти ми не знали. Одного разу, прибираючи в будинку, не пам'ятаю на якому каналі, я побачила на екрані Чиянова В. Ф., який розповідав про свої методи лікування. У мене з'явилася маленька надія боротися далі за здоров'я свого чоловіка. Загалом це була остання моя надія, тому що куди далі звертатися я не знала. Коли ми пішли до Чиянова В. Ф. на консультацію, у мене з'явилася надія і я йому повірила і, напевно, не дарма моя внутрішня інтуїція підказувала, що я відкрила потрібні двері. Ми почали проходити курс лікування, після 7-го сеансу у нас почалися зміни - він перестав розмовляти і бачити когось, вночі став спати. З кожним сеансом у нас йшли поліпшення - почав повертатися до життя: з'явилося бажання щось робити, став доглядати за собою, вести якийсь діалог змістовний, відновлюється пам'ять. Ми розуміємо, що з таким діагнозом зміни практично неможливі, але у нас сталося диво і ми вирвалися з цього кола і сподіваємося, що з допомогою Віктора Федоровича ми здолаємо цю хворобу. Я вдячна і низько вклоняюся перед цією людиною, лікарем від бога. Дружина пацієнта Алла. Одеська обл. с. Нерубайське вул. Пастера 14 а. 17.12.2019 р

Зворотній зв'язок