Лікування ювенільного дитячого поліартриту.

Днями на одному із центральних українських телеканалів я переглянув невеликий репортаж про те, як батьки дітей із ювенільним поліартритом зібралися під Міністерством Охорони Здоров'я з вимогою закупити дорогі імпортні препарати на лікування цього захворювання. Вони говорили про те, що без цих ліків діти відчувають сильний біль, хвороба швидко прогресує і практично діти стають інвалідами. І тут я згадав, як багато років тому до мене звернулася одна молода жінка з проханням допомогти вилікувати її дочку (якою було 5 років) від ювенільного дитячого поліартриту Хочу сказати, що це випадок був і єдиним, т.к. потім зверталися тільки дорослі з поліартритом і всі вилікувалися від цього захворювання.

Цей випадок лікування поліартриту запам'ятався найбільше. у такому ранньому віці таке тяжке захворювання я зустрів вперше.

Мама хворої дівчинки розповідала, що вона хворіє на ювенільний поліартрит більше року та хвороба сильно прогресує. Повідомляла, що дівчинка неспроможна самостійно їсти, т.к. не в змозі тримати в руках столові прилади, навіть коли хоче щось намалювати, не може цього зробити т.к. не утримує олівець у руці. Ходити практично не може - зазвичай після 2-3 кроків проситься на руки через сильний біль у суглобах ніг та сильної слабкості. Усі лікувальні заходи, що проводяться лікарями у дитячій поліклініці, позитивних результатів не дають і зараз її готують для оформлення інвалідності. Мама дуже бажає здоров'я своєї доньки та хотіла, щоб вона змогла самостійно піти до першого класу, як усі здорові діти.

При огляді дівчинка виглядала дуже блідою і худою, практично всі суглоби, як дрібні, і великі, були дуже болючими. Суглоби кистей рук та стоп сильно деформовані, збільшені, пальці рук та ніг насилу згиналися, при цьому вона зазнавала сильного болю.

Мною застосовувалися в лікуванні ювенільного поліартриту голкотерапія, гіпнотерапія, шепітне навіювання (змови) та біоенергетичний вплив.

Хвора стійко приймала процедури голкотерапії, що пов'язано з тим, що вона вже звикла до больовим відчуттям і дуже хотіла їх позбутися. Вона добре сприймала сеанси гіпнотерапії та інші мої лікувальні впливи і, як результат наших з нею зусиль, після курсу із 20 сеансів їй стало значно краще. Болі у суглобах, деформації та припухлості помітно зменшилися, піднявся настрій, з'явився блиск в очах і вона стала значно більше ходити і краще користуватися кистями рук.

 

Повторний курс лікування від ювенільного поліартриту я провів через місяць, і тоді вже повністю зникли всі біль і деформації (кисті рук і стопи позбулися сильних деформацій і набули своєї природної форми). У дівчинки покращився апетит і вона одужала. Ходила та користувалася руками, як і всі здорові діти. Вона навіть похвалилася, що навчилася скакати на скакалці.

 

Пізніше, за кілька місяців, я зустрів маму цієї дівчинки, яка повідомляла про те, що вона готувала дівчинку до школи і зайшла до дитячої поліклініки і там зустріла її лікаря, яка бачила як дівчинка легко самостійно ходила коридором. Вона попросила маму показати загальний аналіз крові та коли побачила, що все показники в нормі запитала, де вона лікувала свою дівчинку. Коли дізналася, що лікувалась її донька від ювенільного поліартриту у мене вигукнула - "Цього не може бути!" Надалі ця фраза часто повторювалася тими лікарями, які лікували своїх хворих на ліки за стандартними методиками. Я сказав мамі дівчинки, що нехай вони відмовляються своєю свідомістю приймати факт її одужання, головне, що це сталося, і вона нічим не відрізняється від усіх дітей.

 

PS: Протягом наступних кількох років цю дівчинку та її маму я зустрічав двічі і завжди вона повідомляла, що колишня хвороба (ювенільний поліартрит) її вже не турбує. З цією дівчинкою мені вдалося зняти відео (як вона лікувалася і через кілька років як вона почувалася після моєї терапії).

Можу сказати, що практично всі виліковані мною хворі набувають міцного здоров'я і по з приводу вилікуваних захворювань більше не звертаються (за моїми спостереженнями є колишні пацієнти, які почуваються добре більше 20 років).

Відео-відгуки

__

__

__

__

Відгуки

Зворотній зв'язок