Шкільні неврози та їх психотерапевтичне лікування.

За радісними враженнями від першого дзвоника в дітей віком шкільного віку виникають перші труднощі та стреси, викликані новою обстановкою, перевантаженою шкільною програмою, міжособистісними конфліктами, а іноді й проблемами взаєморозуміння з учителями. Якщо у дитини були невеликі проблеми з нервовою системою чи заїкання, то ці явища починають прогресувати та ще більше травмувати психіку. Діти з нормальною та стійкою нервовою системою можуть самостійно подолати шкільні стреси. Діти з ранимою психікою самостійно це зробити не можуть і, як наслідок, у них починають розвиватися невротичні реакції, що надалі переростають у неврози ( частіше фобії) та депресії. Ранні невротичні реакції можуть деформувати характер і формувати неповну особистість безліччю психологічних комплексів, які в результаті супроводжуватимуть таку людину протягом усього її життя, заважаючи міжособистісному спілкуванню, соціальній та трудовій адаптації. Частина дітей з нестійкою психікою починають знімати стреси за допомогою алкоголю чи наркотиків. Надання психотерапевтичної допомоги таким дітям, я переконався у її високій ефективності та швидких позитивних результатах. Вчасно надана допомога лікаря-психотерапевта вирішує багато психологічних і навіть фізичних проблем. Але, на жаль, деякі батьки ігнорують невротичні розлади у дітей, залишаючи їх віч-на-віч з їхніми недитячими проблемами.

Мною розроблено спеціальні психотерапевтичні прийоми лікування, адаптовані до дитячого віку як для молодших, так і для старших школярів.

Найбільш дієві з них - це сеанси навіювання, гіпнозу, змов, психорезонасної терапії та пульсової терапії. Всі ці психотерапевтичні прийоми застосовуються у необхідній дозі та послідовності, залежно від віку дитини та її психологічних проблем. Працюючи з дітьми десятки років я завдяки своєму психотерапевтичному дарунку, а тепер і вже багаторічному досвіду, зумів відновити здоров'я сотням та тисячам дітей. Бажаю батькам бути уважними до своїх дітей та вчасно звертатися до психотерапевту за вирішенням їхніх психологічних проблем.

 

Відео-відгуки

test

тест

__

__

Відгуки

Зворотній зв'язок